E Z E L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ihanet onları ayırdı, intikam birleştirecek.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ezel Gelecek Bölümler ile ilgili Mühtiş Tahmin!

YazarMesaj
Constantine
●α∂мιηιѕтяαтöя●
Constantine

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 105
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Forum
<b>Lakap</b> Lakap : Gazi
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 312
<b>Rep puanı</b> Rep puanı : 0

Ezel Gelecek Bölümler ile ilgili Mühtiş Tahmin! Empty
MesajKonu: Ezel Gelecek Bölümler ile ilgili Mühtiş Tahmin!    Ezel Gelecek Bölümler ile ilgili Mühtiş Tahmin! Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 6:51 pm

EZEL GELECEK BÖLÜMLER...
bence ezel gelecek bölümlerde hepimizi çok şaşırtacak...bir çok süpriz görebiliriz...benim tahminlerim genel gelecek bölümlerle ilgili ve o meşur -6 ay sonrası- ile ilgili...
öncelikle burada ezelin senaristlerini tebrik etmek gerek...şu an tüm izliyiceler...sırf o sezon finalindeki 4 dakikalık sahneyi tartışıyorsa burada senaristlerin büyük başarısı var demektir...herkesin de merak ettiği gibi o sandalyeye biri oturacak...karşıdan biri...önceden
''serdar'' deniliyordu...sonra ''kenan'' oldu hatta ''kaya diyenler bile var!...bence yine bir süprize imza atacaklar...ama 47.bölümde aslında ezel yusuf eğri ile konuşurken hepimize tüyoyu verdi...dediki eğriye hatırlarsanız barda:
''belki bir gün hep beraber otururuz masaya...''
işte bu laf üzerine beynimde fişekler patladı!...neden olmasın?...gördüğümüz kadarıyla yusuf=kenan durumu var...şayet artık bu intikam savaşında kenanın işe dönmesi ramizi adeta boşvermesi ve yusufun mühtiş bir öfkeyle ramize saldırması dengeleri değiştirdi...sanki kenan amacından biraz uzaklaşmış ama yusuf ile ramiz arasında savaş çıkmış gibi....yusuf belliki kenandan daha iyiyi tanıyor ramizi...ve iyide oynuyor!....mühtemelki bence o sandalyeye oturabilir...yani benim sandalye tahminim''yusuf eğri''
tabi kenan çıkarsada hiç şaşırmam...ama ramizin o bakışları adeta yusufa bakıyor gibiydi!...
gelelim diğer tahminime...bu oyunda işler kızıştı...artık kimse cengizi göz ardı edemez...''çok büyük oynuyor'' cengiz...adeta ateşle oynuyor...kenanı da yusufuda devirecek havası var
''yapar!'' bu benim tahminim...bence cengiz yıkacak...ama tabi yardım eden de olacak...ama sanki -6 ay sonrasında- pekde hepsini yıkmışta başa oturmuş havası yoktu...yani sadece kenanı yıkıp yusufla yada yusufu yıkıp kenanla ortak olabilir...bu da olasılıklar arasında...
benden bu kadar aslında aklımda o kadar çok kurgu varki buraya yazmakla bitmez!...şimdilik bunları değerlendirelim biz
https://ezel.yetkinforum.com

Ezel Gelecek Bölümler ile ilgili Mühtiş Tahmin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ezelle ilgili bilmeniz gerekenler
» Ezel'e Yeni Aşk
» Ezel bitiyor mu?
» Ezel Dizi Müzikleri
» Yılın Dizisi EZEL