E Z E L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ihanet onları ayırdı, intikam birleştirecek.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Burçin Terzioğlu - Azad

YazarMesaj
Constantine
●α∂мιηιѕтяαтöя●
Constantine

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 105
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Forum
<b>Lakap</b> Lakap : Gazi
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 312
<b>Rep puanı</b> Rep puanı : 0

Burçin Terzioğlu - Azad Empty
MesajKonu: Burçin Terzioğlu - Azad   Burçin Terzioğlu - Azad Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 6:31 pm

Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 09 Mart 1980
Eğitimi : Sanat Merkezi

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Aktör Stüdyo - Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Dizi setinde tanıştığı Murat Yıldırım'la 20 Haziran 2008´de dünya evine girmiştir.

Dört yaşından beri setlerde Burçin Terzioğlu, sinemacı bir ailenin kızı. Bugüne kadar 'Çıplak Vatandaş', 'İki Milyarlık Bilet', 'Menekşe Koyu', 'Fazilet'in de aralarında olduğu 12 filmde rol aldı. Ayrıca 'Doktorlar', 'Kavak Ailesi', 'Mahallenin Muhtarları', 'Yasemince', 'Üzgünüm Leyla', 'Kınalı Kar', 'Aliye' ve 'Melekler Adası' gibi 15 ayrı dizide de oynadı. 24 yaşında genç bir oyuncu. Terzioğlu, 1989 yılında 'Fazilet' filminde Hülya Avşar'ın kızını canlandırmıştı. 16 sene sonra 'Kadın İsterse' dizisinde tekrar Hülya Avşar'ın kızı rolünde...

B.T: Babam Yeşilçam'da prodüksiyon amirliği yaptı. Ağabeyim görüntü yönetmeni... Ablam yönetmen yardımcısı... Dayım prodüksiyon amiri... Amcam Devekuşu Kabare'de oynuyordu. Durum böyle olunca benim de bu işlere bulaşmamam mümkün değildi. İlk kez 4 yaşındayken setlerle tanıştım. 'Aman Patron Duymasın' ilk göründüğüm filmdi. Çünkü kucakta bir kapıdan girdim, diğer kapıdan çıktım. Ortaokul dönemine kadar devam ettim. Sonra ara verdim. Ve şimdi dizilerle devam ediyorum.

Yer Aldığı Projeler:
Ezel (2010) Azad
Ey Aşk Nerdesin (2009) Zeliş
Çemberin dışında (2007)Laçin
Fırtına (2006), Zeynep
Aliye (2004), Ümit
Kınalı Kar (2002), Pınar
Üzgünüm Leyla (2002)
Güz Gülleri (2001)
Kadın İsterse
Aliye (2004), Ümit
Melekler adasi (2004), Ceren